piątek, 5 czerwca 2015

WIERNI CHRYSTUSOWI.






Byłem na Mszy św. sprawowanej przez ks.Płonkę w kościele św.Anny po śmierci Stanisława Pyjasa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.