Galeria... aktualności...dzień świąteczny...powszedni...wydarzenia... motto:,,Bo Ojczyzna-ziomkowie- jest to moralne zjednoczenie ,bez którego partie są jak bandy lub koczowiska polemiczne , których ogniem niezgoda a rzeczy stanowią dym wyrazów".C.K.Norwid
wtorek, 16 lutego 2016
Grupa Wyszehradzka irytuje Niemców
Grupa Wyszehradzka irytuje Niemców: Niemcy muszą się przyzwyczaić, że te kraje będą teraz występowały ze wspólnymi propozycjami na unijnym forum – stwierdza dr Zbigniew Kuźmiuk
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz