wtorek, 16 lutego 2016

Grupa Wyszehradzka irytuje Niemców

Grupa Wyszehradzka irytuje Niemców: Niemcy muszą się przyzwyczaić, że te kraje będą teraz występowały ze wspólnymi propozycjami na unijnym forum – stwierdza dr Zbigniew Kuźmiuk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.