„Namaluj historię dziadków”: Rzeszowski oddział IPN ogłasza kolejną edycję konkursu „Namaluj historię dziadków”
| Mój dziadek Franciszek Sapecki w obozie jenieckim ,,Zołotaja Orda" w m.Turkiestan k.Taszkientu -rok około 1917/18(+). |
| Moja babcia: Aniela +1973 r 1v Sapecka, 2v Borska z wnuczką Basią -moją córeczka. |
![]() |
| ppłk.Jan Borski + ok.1951r.-mój 2-gi po śp.Franciszku dziadek od strony matki. |
| Moi dziadkowie-Ignacy Drozdowski +1921 r i Maria z d.Trębicka +1917 r. |
![]() |
| ,,Grupa Kampinos".Zaopatrywali się u nas w latach czterdziestych ub.w.(obecnie jest tam gm.Czosnów) w żywność i konie. |


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz