czwartek, 18 lutego 2016

„Namaluj historię dziadków”

„Namaluj historię dziadków”: Rzeszowski oddział IPN ogłasza kolejną edycję konkursu „Namaluj historię dziadków”
Mój dziadek Franciszek Sapecki w obozie jenieckim ,,Zołotaja Orda" w m.Turkiestan k.Taszkientu -rok około 1917/18(+).


Moja babcia: Aniela +1973 r 1v Sapecka, 2v Borska z wnuczką Basią -moją córeczka.

ppłk.Jan Borski + ok.1951r.-mój 2-gi po śp.Franciszku dziadek od strony matki.

Moi dziadkowie-Ignacy Drozdowski  +1921 r i Maria z d.Trębicka +1917 r.

,,Grupa Kampinos".Zaopatrywali się u nas w latach czterdziestych ub.w.(obecnie jest tam gm.Czosnów) w żywność i konie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.