piątek, 19 lutego 2016

Niklas Frank w wywiadzie dla ,,GW"chce obalenia rządu PIS.

Czy to obrona ,,dzieci resortowych"?
Mamy prawo upominać się o bezpieczeństwo naszych dzieci.Nawoływanie do ,,kod-owanych" demonstracji przeciw demokratycznie wybranemu rządowi ,(który ,,o zgrozo" w 1050-lecie chrztu Polski broni wartości katolickiej wiary ) świadczy o jego ,,luterskiej wyobrażni".WIDOCZNIE  katolicyzm jest dla niego ,,zamknięciem"-a katolicki to znaczy powszechny pomimo ludzkich błędów.Muzułmanów pochodzenia tatarskiego mamy w Polsce od dawna i nie mieliśmy kolonii w Afryce.,,IGE FARBEN"-FILIA FRANCUSKA-PO ZMIANIE SWEJ NAZWY

PRODUKUJE TABLETKI WCZESNOPORONNE RU-486-CYKLON W KL AUSCHWITZ TEŻ PRODUKOWAŁA.NIE CHCEMY TEŻ DEPRAWACJI NASZYCH DZIECI W DOWOLNYM DOSTĘPIE DO ANTYKONCEPCYJNYCH TABLETEK ,,po" ZAFUNDOWANYCH NIEPEŁNOLETNIM PRZEZ POPRZEDNI RZĄD ,,PO".PAMIĘTAMY ,,KULTURKAMPF" I ,,BUNT GERMANIZOWANYCH DZIECI Z WRZEŚNI" JAK RÓWNIEŻ ZABORY I ,,WÓZ DRZYMAŁY".
JA DO DZISIAJ NIE WIEM GDZIE NIEMCY ZAMORDOWALI MI OJCA BO BYŁA AKCJA POD KRYPTONIMEM ,,NACHT UND NEBEL" I NIE WIEM CZY TE TECZKI NIE SŁUŻYŁY DO SZANTAŻU OSÓB TAM UWIKŁANYCH I JESZCZE MOŻE SĄ-JEŚLI TAK -TO CZAS ODTAJNIĆ.










UWAGA:,,

,,NADLUDZIE"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.