Piotr Andrzejewski: działania TK to anarchia polskiego systemu prawnego: - Trybunał Konstytucyjny w swoich działaniach stawia się ponad konstytucją i władzą ustawodawczą - mówi sędzia Trybunału Stanu Piotr Andrzejewski w rozmowie z 'Super Expressem'. W jego ocenie, 'jest t...
Ustawodawca ,,negatywny"-po co nam ta żaba.Była już taka negatywna ,,żółta księga".
Ustawodawca ,,negatywny"-po co nam ta żaba.Była już taka negatywna ,,żółta księga".
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz