sobota, 14 maja 2016

Dziękujemy Opatrzności za 25 lat służby

Dziękujemy Opatrzności za 25 lat służby: Ofiarowując to wotu, chcemy Kalwaryjskiej Pani podziękować za 25 lat bezpiecznej służby i prosić o dalszą opiekę – stwierdza mjr Elżbieta Pikor

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.