Galeria... aktualności...dzień świąteczny...powszedni...wydarzenia... motto:,,Bo Ojczyzna-ziomkowie- jest to moralne zjednoczenie ,bez którego partie są jak bandy lub koczowiska polemiczne , których ogniem niezgoda a rzeczy stanowią dym wyrazów".C.K.Norwid
sobota, 14 maja 2016
Dziękujemy Opatrzności za 25 lat służby
Dziękujemy Opatrzności za 25 lat służby: Ofiarowując to wotu, chcemy Kalwaryjskiej Pani podziękować za 25 lat bezpiecznej służby i prosić o dalszą opiekę – stwierdza mjr Elżbieta Pikor
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz