sobota, 25 czerwca 2016

Dziękują za świątynie

Dziękują za świątynie: Diecezja łucka świętuje dwudziestopięciolecie odzyskania i przywrócenia do kultu Bożego katedry pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.