środa, 18 stycznia 2017

Audytorzy wejdą do EmiTela. Ministerstwo zapowiada kontrole

Audytorzy wejdą do EmiTela. Ministerstwo zapowiada kontrole: Niezależni audytorzy wejdą do siedziby firmy EmiTel, która odpowiada za emisję sygnału telewizyjnego. Resort gospodarki morskiej, który zażądał od EmiTela wyjaśnień w związku z inną umową, zamierza przeprowadzić szczegółową kontrolę świadczonych przez tę firmę usług – ustalił Onet.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.