Galeria... aktualności...dzień świąteczny...powszedni...wydarzenia... motto:,,Bo Ojczyzna-ziomkowie- jest to moralne zjednoczenie ,bez którego partie są jak bandy lub koczowiska polemiczne , których ogniem niezgoda a rzeczy stanowią dym wyrazów".C.K.Norwid
środa, 18 stycznia 2017
Audytorzy wejdą do EmiTela. Ministerstwo zapowiada kontrole
Audytorzy wejdą do EmiTela. Ministerstwo zapowiada kontrole: Niezależni audytorzy wejdą do siedziby firmy EmiTel, która odpowiada za emisję sygnału telewizyjnego. Resort gospodarki morskiej, który zażądał od EmiTela wyjaśnień w związku z inną umową, zamierza przeprowadzić szczegółową kontrolę świadczonych przez tę firmę usług – ustalił Onet.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz