piątek, 3 lutego 2017

Noworodek w „oknie życia”!

Noworodek w „oknie życia”!: W piątek rano w „oknie życia” w budynku Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety w Ostrowie Wielkopolskim znaleziono nowo narodzonego chłopca

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.