Galeria... aktualności...dzień świąteczny...powszedni...wydarzenia... motto:,,Bo Ojczyzna-ziomkowie- jest to moralne zjednoczenie ,bez którego partie są jak bandy lub koczowiska polemiczne , których ogniem niezgoda a rzeczy stanowią dym wyrazów".C.K.Norwid
piątek, 3 lutego 2017
Noworodek w „oknie życia”!
Noworodek w „oknie życia”!: W piątek rano w „oknie życia” w budynku Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety w Ostrowie Wielkopolskim znaleziono nowo narodzonego chłopca
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz