Galeria... aktualności...dzień świąteczny...powszedni...wydarzenia... motto:,,Bo Ojczyzna-ziomkowie- jest to moralne zjednoczenie ,bez którego partie są jak bandy lub koczowiska polemiczne , których ogniem niezgoda a rzeczy stanowią dym wyrazów".C.K.Norwid
wtorek, 21 marca 2017
Do 1 kwietnia batalion NATO zostanie rozmieszczony w Orzyszu
Do 1 kwietnia batalion NATO zostanie rozmieszczony w Orzyszu: Wielonarodowa batalionowa grupa bojowa NATO, dowodzona przez USA, zostanie rozmieszczona w Orzyszu do 1 kwietnia – podał jej dowódca, podpułkownik Steven Gventer. W najbliższą sobotę batalion
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz