wtorek, 21 marca 2017

Do 1 kwietnia batalion NATO zostanie rozmieszczony w Orzyszu

Do 1 kwietnia batalion NATO zostanie rozmieszczony w Orzyszu: Wielonarodowa batalionowa grupa bojowa NATO, dowodzona przez USA, zostanie rozmieszczona w Orzyszu do 1 kwietnia – podał jej dowódca, podpułkownik Steven Gventer. W najbliższą sobotę batalion

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.