środa, 9 sierpnia 2017

Japończycy uczcili ofiary bomby atomowej

Japończycy uczcili ofiary bomby atomowej: Cały świat ogarnia głęboki lęk, że w niedalekiej przyszłości ta broń może zostać wykorzystana po raz kolejny - powiedział Tomihisa Taue

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.