wtorek, 12 czerwca 2018

Awaria Systemu Rejestrów Państwowych

Awaria Systemu Rejestrów Państwowych: Mamy awarię Systemu Rejestrów Państwowych; oznacza to, że nie można korzystać z takich serwisów jak e-pułap czy obywatel.gov.pl. – poinformował Karol Manys z biura prasowego resortu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.