środa, 20 lutego 2019

Orlen porozumiał się ze związkami ws. wzrostu wynagrodzeń

Orlen porozumiał się ze związkami ws. wzrostu wynagrodzeń: PKN Orlen porozumiał się z przedstawicielami związków zawodowych w sprawie wzrostu wynagrodzeń i wypłaty nagród dla pracowników spółki w 2019 roku – poinformowało PAP Biznes biuro

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.