Galeria... aktualności...dzień świąteczny...powszedni...wydarzenia... motto:,,Bo Ojczyzna-ziomkowie- jest to moralne zjednoczenie ,bez którego partie są jak bandy lub koczowiska polemiczne , których ogniem niezgoda a rzeczy stanowią dym wyrazów".C.K.Norwid
poniedziałek, 4 marca 2019
Dulkiewicz wygrała wybory na prezydenta Gdańska
Dulkiewicz wygrała wybory na prezydenta Gdańska: Aleksandra Dulkiewicz wygrała w I turze przedterminowe wybory na prezydenta Gdańska uzyskując 82,22 proc. poparcia – poinformował przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej w Gdańsku Marek
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz