wtorek, 2 kwietnia 2019

Były prezydent Siedlec czuje się znacznie lepiej

Były prezydent Siedlec czuje się znacznie lepiej: Były prezydent Siedlec czuje się dzisiaj znacznie lepiej; jego stan umożliwia przeniesienie na oddział chirurgii ogólnej i naczyniowej – powiedział we wtorek dyrektor ds. medycznych z

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.