środa, 3 kwietnia 2019

W środę kontynuacja rozmów w sprawie oświaty

W środę kontynuacja rozmów w sprawie oświaty: Wicepremier Beata Szydło poinformowała, że dalsze rozmowy z oświatowymi związkami zawodowymi będą kontynuowane w środę o godz. 13.00. – „Solidarność” jest gotowa do podpisania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.