piątek, 2 sierpnia 2019

Życzyłbym władzom Gdańska opamiętania

Życzyłbym władzom Gdańska opamiętania: Próba radosnego świętowania jednego z najtragiczniejszych wydarzeń w historii i w ogóle w dziejach świata jest nieporozumieniem – mówi prof. Wiesław Wysocki








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.