niedziela, 1 września 2019

Prezydenci Polski i Niemiec uczcili w Wieluniu pamięć ofiar II wojny światowej

Prezydenci Polski i Niemiec uczcili w Wieluniu pamięć ofiar II wojny światowej: Złożeniem kwiatów i zapaleniem zniczy w miejscach pamięci oraz spacerem z młodzieżą po trasie zniszczonych w trakcie bombardowania obiektów upamiętnili w niedzielę w Wieluniu pierwsze










Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.