piątek, 25 października 2019

Polskie dziecko odebrane przez norweskich urzędników

Polskie dziecko odebrane przez norweskich urzędników: Sprawą dziewczynki, którą w noc sylwestrową 2015/2016 pracownicy norweskiego urzędu ds. dzieci umieścili w pogotowiu opiekuńczym z powodu rzekomego alkoholizmu rodziców, jeszcze raz zajmie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.