środa, 5 lutego 2020

Ambasadorowie UE rozmawiali o koronawirusie

Ambasadorowie UE rozmawiali o koronawirusie: Ambasadorowie państw UE omawiali dzisiaj na posiedzeniu w Brukseli sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Chorwacka prezydencja zapowiedziała na piątek telekonferencję z

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.