środa, 5 lutego 2020

Nowojorska Polonia upamiętniła św. Jana Pawła II

Nowojorska Polonia upamiętniła św. Jana Pawła II: Wieczorem wspomnień i projekcją filmu 'Papież Polak' Polonia uczciła we wtorek w Instytucie Piłsudskiego w Nowym Jorku świętego Jana Pawła II w związku z przypadającą w tym roku 100. rocznicą jego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.