Galeria... aktualności...dzień świąteczny...powszedni...wydarzenia... motto:,,Bo Ojczyzna-ziomkowie- jest to moralne zjednoczenie ,bez którego partie są jak bandy lub koczowiska polemiczne , których ogniem niezgoda a rzeczy stanowią dym wyrazów".C.K.Norwid
środa, 5 lutego 2020
Nowojorska Polonia upamiętniła św. Jana Pawła II
Nowojorska Polonia upamiętniła św. Jana Pawła II: Wieczorem wspomnień i projekcją filmu 'Papież Polak' Polonia uczciła we wtorek w Instytucie Piłsudskiego w Nowym Jorku świętego Jana Pawła II w związku z przypadającą w tym roku 100. rocznicą jego
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz