piątek, 7 lutego 2020

Podpisano polsko-białoruskie porozumienie w sprawie wód transgranicznych

Podpisano polsko-białoruskie porozumienie w sprawie wód transgranicznych: Wymiana informacji na temat stanu wód transgranicznych, współpraca w walce z suszą czy powodziami – to niektóre elementy polsko-białoruskiego porozumienia w dziedzinie ochrony i racjonalnego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.