Galeria... aktualności...dzień świąteczny...powszedni...wydarzenia... motto:,,Bo Ojczyzna-ziomkowie- jest to moralne zjednoczenie ,bez którego partie są jak bandy lub koczowiska polemiczne , których ogniem niezgoda a rzeczy stanowią dym wyrazów".C.K.Norwid
wtorek, 22 września 2020
40. rocznica złożenia wniosku o rejestrację NZS
40. rocznica złożenia wniosku o rejestrację NZS: 40 lat temu, 22 września 1980 r., Ogólnopolski Komitet Założycielski złożył w Sądzie Wojewódzkim w Warszawie wniosek o rejestrację Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Miało być ono swego rodzaju
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz