wtorek, 22 września 2020

40. rocznica złożenia wniosku o rejestrację NZS

40. rocznica złożenia wniosku o rejestrację NZS: 40 lat temu, 22 września 1980 r., Ogólnopolski Komitet Założycielski złożył w Sądzie Wojewódzkim w Warszawie wniosek o rejestrację Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Miało być ono swego rodzaju

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.