Galeria... aktualności...dzień świąteczny...powszedni...wydarzenia... motto:,,Bo Ojczyzna-ziomkowie- jest to moralne zjednoczenie ,bez którego partie są jak bandy lub koczowiska polemiczne , których ogniem niezgoda a rzeczy stanowią dym wyrazów".C.K.Norwid
piątek, 18 września 2020
Będzie obwodnica w gminie Nowy Targ
Będzie obwodnica w gminie Nowy Targ: Z upoważnienia wojewody małopolskiego została wydana decyzja ZRID z rygorem natychmiastowej wykonalności dla budowy drugiego etapu obwodnicy miejscowości Waksmund, Ostrowsko i Łopuszna w gminie Nowy
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz