wtorek, 1 grudnia 2020

W połowie grudnia kolejne rozmowy o umowie dla górnictwa

W połowie grudnia kolejne rozmowy o umowie dla górnictwa: W połowie grudnia odbędą się kolejne rozmowy na temat umowy społecznej dla górnictwa, z wykorzystaniem rekomendacji wypracowanych w ostatnich tygodniach przez pracujące w górniczych spółkach zespoły

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.