środa, 24 marca 2021

Premier Morawiecki weźmie udział w dwudniowym wideoszczycie UE

Premier Morawiecki weźmie udział w dwudniowym wideoszczycie UE: Pandemia koronawirusa i szczepienia, jednolity rynek, polityka przemysłowa, a także relacje UE z Turcją, Rosją i USA będą tematami rozpoczynającego się jutro dwudniowego posiedzenia Rady

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.