Galeria... aktualności...dzień świąteczny...powszedni...wydarzenia... motto:,,Bo Ojczyzna-ziomkowie- jest to moralne zjednoczenie ,bez którego partie są jak bandy lub koczowiska polemiczne , których ogniem niezgoda a rzeczy stanowią dym wyrazów".C.K.Norwid
środa, 24 marca 2021
W Będzinie odsłonięto tablicę upamiętniającą grupę Ładosia
W Będzinie odsłonięto tablicę upamiętniającą grupę Ładosia: W Będzinie odsłonięto tablicę upamiętniającą grupę Ładosia, zwaną także grupą berneńską – polskich dyplomatów oraz ich żydowskich i polskich współpracowników, którzy podczas II wojny światowej
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz