środa, 24 marca 2021

W Będzinie odsłonięto tablicę upamiętniającą grupę Ładosia

W Będzinie odsłonięto tablicę upamiętniającą grupę Ładosia: W Będzinie odsłonięto tablicę upamiętniającą grupę Ładosia, zwaną także grupą berneńską – polskich dyplomatów oraz ich żydowskich i polskich współpracowników, którzy podczas II wojny światowej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.