środa, 3 marca 2021

Węgry: Europosłowie Fidesz rezygnują z członkostwa w grupie EPL

Węgry: Europosłowie Fidesz rezygnują z członkostwa w grupie EPL: Niniejszym informuję, że europosłowie Fideszu rezygnują z członkostwa w grupie Europejskiej Partii Ludowej w Parlamencie Europejskim – napisał premier Węgier Viktor Orbán w liście do szefa grupy EPL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.