Galeria... aktualności...dzień świąteczny...powszedni...wydarzenia... motto:,,Bo Ojczyzna-ziomkowie- jest to moralne zjednoczenie ,bez którego partie są jak bandy lub koczowiska polemiczne , których ogniem niezgoda a rzeczy stanowią dym wyrazów".C.K.Norwid
poniedziałek, 10 kwietnia 2017
Obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej
Obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej: Rozpoczęły się państwowe uroczystości z okazji siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Wieczorem przed Pałacem Prezydenckim złożono dwa wieńce przed tablicą upamiętniającą prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Krótkie uroczystości poprowadził szef Urzędu do spraw Kombatantów Jan Józef Kasprzyk. Dziękował on tym, którzy modlą się przed Pałacem Prezydenckim.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz