poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Szwecja: Sprawca zamachu zadowolony z tego, co zrobił

Szwecja: Sprawca zamachu zadowolony z tego, co zrobił: Domniemamy sprawca piątkowego zamachu w Sztokholmie, który jest w rękach szwedzkich władz, zaczął zeznawać w śledztwie i powiedział m.in., że „jest zadowolony z tego, co zrobił” –

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

14 Vl....

ACHTUNG BANDITEN.